Laureat w Geograficznym Konkursie Kuratoryjnym
21.02.2019.
Z radością informujemy, że Adam Buława, uczeń klasy III Gimnazjum Dwujęzycznego i podopieczny pani prof. Grażyny Martynowicz  został laureatem Geograficznego Konkursu Kuratoryjnego. Zawody wojewódzkie odbyły się 19 lutego 2019 roku w Bydgoszczy.
Serdecznie gratulujemy!!!
 
Justyna w finale Olimpiady Geograficznej!
11.02.2019.
W dniu 9-10 lutego 2019 roku w Toruniu odbyły się zawody okręgowe XLV Olimpiady Geograficznej. Szkołę reprezentowało troje uczniów: Justyna Ciesielska z klasy 3 D, Kornelia Gebicka z klasy 1 D i Hubert Augustyniak z klasy 3 F. Do zawodów centralnych przeszła Justyna Ciesielska, która zajęła 2 miejsce w okręgu.
Zawody centralne odbędą się w dniach 11 - 14 kwietnia 2019 w Kołobrzegu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
III miejsce w Mistrzostwach Włocławka SZS w tenisie stołowym dziewcząt
10.02.2019.
5.02.2019 roku w Zespole Szkół Technicznych przeprowadzono Mistrzostwa Włocławka SZS w tenisie stołowym dziewcząt. Nie mogło w tych zawodach zabraknąć uczennic naszej szkoły. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn. LZK reprezentowały: Magdalena Lewandowska z klasy II d i Katarzyna Cader z klasy II e. Dziewczęta po zaciętych rozgrywkach zajęły III miejsce.
Gratulujemy!
 
Zmiana terminu naboru do projektu "Region Nauk Ścisłych II - edukacja przyszłości"
06.02.2019.
Rekrutacja na zajęcia w ramach koła programistów, koła matematycznego „Matematyka w informatyce i przedsiębiorczości” oraz koła chemików – mikroelektroników rozpocznie się we wrześniu 2019 roku. Aktualnie trwa nabór do projektu „Licealiści Włocławka podnoszą swoje kompetencje”.
 
Uwaga! Rusza nabór do drugiego projektu, który będzie realizowany w naszej szkole
03.02.2019.
„Region Nauk Ścisłych II – edukacja przyszłości” to kolejny projekt, w ramach którego uczniowie będą mogli uczestniczyć w dodatkowych zajęciach tzn. w warsztatach naukowych, kole programistów, kole matematycznym z elementami informatyki i przedsiębiorczości oraz kole chemików – mikroelektroników, a podczas wakacji w obozach naukowych i kursie języka angielskiego.
Czytaj całość
 
Jakub Jędrzejczak finalistą LX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.
01.02.2019.
 26 stycznia 2019 r. w Bydgoszczy odbył się II etap olimpiady w którym szkołę reprezentowało 7 uczniów. Byli to: Jakub Jędrzejczak z kl. III F, Mateusz Pruchnicki z kl. II C, Hubert Augustyniak z kl. III F, Natalia Potocka z kl. III A, Klaudia Woźniak z kl. III A, Zofia Sztandera z kl. I F i Juliusz Wasielewski z kl. I A. Po teście, który pisało ok.50 osób, do części ustnej zakwalifikowało się tylko 8 osób. W grupie tej znaleźli się Jakub Jędrzejczak z kl. III F i Hubert Augustyniak z kl. III F. Po egzaminie ustnym Jakub Jędrzejczak zajął 2 miejsce i awansował do etapu centralnego , który odbędzie się w Warszawie w dniach 6-7 kwietnia 2019 r.
Gratulujemy i życzymy powodzenia.
 
Uwaga! Rusza nabór do nowego projektu w LZK
01.02.2019.

W ramach projektu „Licealiści Włocławka podnoszą swoje kompetencje” realizowane będą zajęcia  z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych, języków obcych, przedsiębiorczości oraz technologii informacyjno – komunikacyjnych. Wszyscy uczniowie uczestniczacy w projekcie będą brali udział w indywidualnym doradztwie edukacyjno – zawodowym. Program przewiduje również płatne staże zawodowe.

Informacji na temat projektu udziela pedagog szkolny pani Joanna Drzewiecka. Będą również dostępne w zakładce "Projekty" na naszej stronie.

 
Mistrzostwa Włocławka w tenisie stołowym
31.01.2019.
W Zespole Szkół Elektrycznych rozegrano Mistrzostwa Włocławka Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. W rywalizacji chłopców trzecie miejsce zajęła drużyna z LZK w składzie Dominik Nowak IIIA, Bartłomiej Woźniak IIA.
 
Olimpiada Chemiczna
31.01.2019.
Justyna Ciesielska z klasy 3 D, uczennica pani Joanny Kozickiej zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Chemicznej. 
Gratulujemy i życzymy sukces,ów w kolejnych zmaganiach, które odbędą się 1 i 2 lutego 2019 r. na Wydziale Chemii w Toruniu
 
Uwaga - nowy rozkład lekcji i przerw
25.01.2019.
Od 28 stycznia 2019 obowiązuje nowy rozkład przerw: niektóre z nich uległy skróceniu do 5 minut. Bardzo prosimy zwrócić na to baczną uwagę , zwłaszcza klasy przychodzące na 2 lub 3 godzinę lekcyjną.
Rozkład umieszczony jest w zakładce Zastępstwa.
 Klasy 3 C i 3 D od piątku 1 lutego wracają do planu z września.
 
Zawody okręgowe LXII Olimpiady Astronomicznej w LZK
23.01.2019.
21 stycznia 2019 roku nasza szkoła po raz dwudziesty trzeci gościła uczestników zawodów okręgowych LXII Olimpiady Astronomicznej, organizowanej co roku przez  Planetarium Śląskie w Chorzowie. 
Do tegorocznej olimpiady przystąpiło 117 uczniów, spośród których do drugiego etapu zakwalifikowało się 62 uczestników. Etap ten rozgrywany był we Włocławku dla uczniów z terenu Polski centralnej, wschodniej i północnej, w Katowicach dla uczniów z regionów południowych oraz w Szczecinie dla uczniów z województwa zachodniopomorskiego.
W tym roku w zawodach II stopnia region kujawsko-pomorski reprezentowało czworo uczestników: Stanisław Kozera, uczeń kl. 1 VI LO w Bydgoszczy, Piotr Radomski, uczeń 2 klasy VIII LO w Bydgoszczy, Kamil Szydłowski, uczeń 3 klasy Liceum Akademickiego oraz Juliusz Wasieleski, uczeń klasy 1 A z Liceum Ziemi Kujawskiej.
Zawody III stopnia (finałowe) odbędą się w marcu w chorzowskim Planetarium,
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 75 z 983

Facebook