Film Julii o HIV w finale!
01.04.2019.
Z radością ogłaszamy, że Julia Szczepańska, uczennica klasy I F zajęła I miejsce w województwie kujawsko-pomorskim, w konkursie  Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Gdańsku "Międzywojewódzki Festiwal Krótkich Filmów o HIV".
Film Julii weźmie udział w finale, w Gdyńskim Centrum Filmowym, zaplanowanym na 9 kwietnia 2019.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

 
Natalia najlepszą wolontariuszką we Włocławku!
01.04.2019.
Natalia Bukowska z klasy III A została zwyciężczynią IX edycji Samorządowego Konkursu "Ośmiu Wspaniałych". Przed Natalią eliminacje ogólnopolskie, które odbędą się 4 kwietnia w Warszawie, a następnie Gala Finałowa w Białogardzie w dniach 7 - 9 czerwca. Opiekunem Natalii jest pedagog szkolny pani Joanna Drzewiecka.
 Gratulujemy i  życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!
 
Rekolecje wielkopostne
22.03.2019.
W piątek, 22 marca 2019 o godzinie 9.30 w bazylice katedralnej we Włocławku odbędą się rekolekcje wielkopostne. W tym dniu nie ma zajęć edukacyjnych.
 
Warsztaty naukowe w Toruniu
20.03.2019.
W sobotę 16 marca 2019 roku 26- osobowa grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w warsztatach naukowych w ramach projektu Region Nauk Ścisłych II – edukacja przyszłości. Zajęcia odbyły się w Centrum Nowoczesności Młynie Wiedzy w Toruniu. Młodzież miała możliwość przeprowadzania doświadczeń w pracowni biologiczno – chemicznej i fizycznej. 
Czytaj całość
 
Konkurs "Język angielski w neurobiologii"
17.03.2019.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie "Mistrz języka specjalistycznego - język angielski w neurobiologii", organizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu. W etapie wojewódzkim konkursu laureatką II miejsce została Natalia Mierzwicka z klasy III C, podopieczna pani Lilianny Iwińskiej i pani Agaty Barańskiej. 
Serdecznie gratulujemy!
 
Uczniowie w finale Olimpiady Wiedzy Technicznej
15.03.2019.
Z radością zawiadamiamy, że czworo naszych uczniów znalazło się w finale XLV Olimpiady Wiedzy Technicznej w grupie mechaniczno - budowlanej! Są to: Adam Al-Hosam z klasy II B, Michał Górecki z klasy II A, Krzysztof Kwaśniewski z klasy III A i Natalia Potocka z klasy III A. Opiekunem olimpijczyków jest pan Mariusz Sobczak.
 Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia 2019 roku w Kaliszu.
 
Łukasz Jabłoński i Igor Płoszaj znów w czołówce!
14.03.2019.
Nasi gimnazjaliści nie ustają w drodze do sukcesów! Uczniowie III klasy Gimnazjum Dwujęzycznego: Łukasz Jabłoński i Igor Płoszaj, podopieczni pani Haliny Wichrowskiej, zostali laureatami konkursu przedmiotowego z fizyki. Ponadto Igor Płoszaj otrzymał tytuł finalisty konkursu przedmiotowego z matematyki, pracując pod kierunkiem pani Urszuli Leszek.
 Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom!
 
Sukcesy historyków
12.03.2019.
 Nasi uczniowie III klasy Gimnazjum Dwujęzycznego z powodzeniem wzięli udział w rejonowym etapie konkursu przedmiotowego z historii. Łukasz Jabłoński i Krzysztof Ubysz zdobyli tytuł laureata, zaś Wojciech Braun tytuł finalisty.
 Na tym nie koniec świetnych wiadomości: Weronika Więckowska z klasy III F i Mateusz Pruchnicki z klasy II C po etapie rejonowym Olimpiady Historycznej zakwalifikowani zostali do etapu centralnego, który odbędzie się w kwietniu w Warszawie. Wszyscy uczniowie są podopiecznymi pana Witolda Krzeszewskiego.
 Serdecznie gratulujemy, a za licealistów trzymamy kciuki w finale!
 
Big Piano w Teleexpressie!
12.03.2019.
W dniu 8 marca naszą szkołę odwiedziła TVP Bydgoszcz. Celem wizyty był projekt Big Piano, realizowany w ramach lekcji ekonomii w praktyce pod opieką pani dr Tatiany Glapiak. Materiał okazał się tak interesujący, że 11 marca 2019 ukazał się w Teleexpressie  i wieczornych Zbliżeniach. 
Gratulujemy!
 
TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I UCZCIWOŚCI
11.03.2019.
 Drodzy Uczniowie!

W dniach 11 – 15 marca 2019 roku na terenie naszej szkoły zostanie przeprowadzona akcja w ramach kampanii „Życzliwy Włocławek”. 
Życzliwość to cecha, dzięki której żyje nam się łatwiej. Osoby miłe, kulturalne i uczynne zawsze mają więcej przyjaciół, dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej akcji. 

 Oto jej program: 

11.03.2019 
• Otwarcie wystawy książek propagujących życzliwość (biblioteka szkolna) 
• Prezentacje plakatów wykonanych przez uczniów na temat „Życzliwość na co dzień”

12.03.2019 
• Smakołyk dla przyjaciela – smacznie i zdrowo, życzliwie i przyjemnie – dzielimy się z kolegami samodzielnie przygotowanymi specjałami 

13.03.2019
• Koncert życzeń dla życzliwych – muzyczne dedykacje w szkolnym radiowęźle 

14.03.2019
• „Kolorowy dzień” – uczniowie przychodzą do szkoły w koszulkach koloru żółtego lub zielonego i otrzymują do Samorządu Uczniowskiego znaczki promujące akcję
 • Dzień dobrego słowa dla każdego • Koncert szkolnego zespołu

 15.03.2019
• Rozstrzygnięcie konkursu międzyklasowego na najciekawszy cytat „Życzliwość się opłaca” 
• Rozstrzygnięcie konkursu na plakat promujący życzliwość


 
Mateusz Hołda w finale Olimpiady Przedsiębiorczości
09.03.2019.
Z dumą zawiadamiamy, że po raz pierwszy w historii  szkoły do finału Olimpiady Przedsiębiorczości dołączył nasz uczeń! 
Mateusz Hołda, uczeń klasy III F, podopieczny pani dr Tatiany Glapiak z powodzeniem przeszedł eliminacje okręgowe XIV edycji olimpiady, zapewniając sobie  miejsce w eliminacjach centralnych olimpiady.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 60 z 983

Facebook