Naukowe obozy letnie dla uczniów klas drugich!!!
31.05.2019.
Zapraszamy uczniów klas drugich do udziału w obozach letnich  w Toruniu, które odbędą się w lipcu 2019 roku w ramach projektu „Region Nauk Ścisłych II”.

Terminy: 
Turnus 1 – 01.-5.07.2019 
Turnus 2 – 08-12.07.2019
Turnus 3 – 22 – 26.07.2019 


Czytaj całość
 
Dyżur psychologa w szkole dla rodziców i uczniów
30.05.2019.
W dniu 5 czerwca 2019 r.  w godzinach 8.00 – 11.00 w sali  nr 4 będzie miała dyżur pani Aneta Sokołowska psycholog z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej we Włocławku. Na dyżur zapraszamy rodziców oraz pełnoletnich uczniów. Uczniowie niepełnoletni mogą skorzystać z konsultacji psychologicznych za zgodą rodziców. 
Informacji na temat dyżuru udziela pedagog szkolny p. Joanna Drzewiecka.

 
Nagrody za "Lek zwany wsparciem"
29.05.2019.
W dniu 28 maja 2019 gościliśmy w szkole przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Włocławku, którzy uhonorowali nasze dwie uczennice za udział w finale „Międzywojewódzkiego Festiwalu Krótkich Filmów o HIV” w Gdyni. Julia Szczepańska z klasy I f i Nadia Al Hosam z klasy I d otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk kierownika Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, pani Ewy Karbowskiej. Film, który brał udział w konkursie nosi tytuł "Lek zwany wsparciem" .
Film można obejrzeć tutaj.

Czytaj całość
 
III miejsce w Polsce dla drużyny LZK w międzynarodowym konkursie YPEF!!!
24.05.2019.
:Miło nam poinformować o sukcesie uczniów klasy II e Aleksandry Goździk, Kai Stempczyńskiej i Mateusza Rudnickiego, którzy zajęli III miejsce w krajowym finale konkursu Young People in European Forests wykazując się ogromną wiedzą o lasach Europy.
Opiekunem merytorycznym grupy była p. dyrektor Małgorzata Bisaga.
Serdecznie gratulujemy!
 
Zakończenie konkursu "Kangur Matematyczny"
23.05.2019.
W dniu 6 czerwca o godz. 13.00, w Szkole Podstawowej nr 14 we Włocławku,odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu "Kangur Matematyczny". Serdecznie zapraszamy na nią zdobywców wyniku bardzo dobrego. Są nimi:
W klasie III gimnazjum- Igor Płoszaj
w klasach I liceum - Rafał Jankowski i Maciej Kozaczyk
W klasach II liceum - Krzysztof Leszek
W klasach III liceum - Krzysztof Kwaśniewski


Czytaj całość
 
Uwaga, uczestnicy pleneru malarskiego!
23.05.2019.
Informujemy, że uroczyste zakończenie pleneru malarskiego "Stary Rynek", zorganizowanego przez Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2019 roku, o godz. 11.00 w gmachu Muzeum Historii Włocławka przy ul. Szpichlernej (w tak zwanych "Kamieniczkach").
 
Sukces w finale Konkursu o Kazimierzu Wielkim!
22.05.2019.
Dwójka naszych uczniów znalazła się w wielkim finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach, organizowanym przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Szymon Centkowski z klasy 2 A został laureatem, natomiast Adam Stasiak z klasy 3 A finalistą konkursu! 
Czytaj całość
 
Mamy finalistów w Olimpiadzie Historycznej!!!
17.05.2019.
Dwoje naszych uczniów: Weronika Więckowska z klasy 3 F (społeczno - prawnej) oraz Mateusz Pruchnicki z klasy 2 C (biologiczno - chemicznej), wzięło udział w Olimpiadzie Historycznej uzyskując tytuł finalisty. W ten sposób uczniowie zapewnili sobie 100% wynik na maturze z historii. Opiekunem merytorycznym olimpijczyków był pan Witold Krzeszewski.
Już od lat uczniowie LZK odnoszą wspaniałe sukcesy w Olimpiadzie Historycznej, stanowiąc najliczniejszą ekipę z województwa kujawsko - pomorskiego w etapie centralnym.
Serdecznie gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejnych pasjonatów historii, chętnych do udziału w olimpiadzie i innych konkursach historycznych.
 
Sukcesy w "Zmaganiach z genetyką"!
16.05.2019.
10 maja 2019 roku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbył się finał III edycji Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów klas pierwszych liceum ogólnokształcącego "Zmagania z genetyką".  Nasze liceum reprezentowało pięć uczennic. Z radością zawiadamiamy, że Marika Stankiewicz z kl. 1 D zajęła II miejsce, Dominika Rzadkowolska z kl. 1 D oraz Anna Konarska z kl. 1 C wywalczyły tytuł laureata, zaś Martyna Gawłowskja z kl. 1 D i Martyna Winiecka z kl. 1 C zostały finalistkami. Opiekunem uczennic była pani Lilianna Iwińska. Serdecznie gratulujemy!
 
Drużyna LZK w finale krajowym YPEF!!!
14.05.2019.
Z dumą informujemy, że uczniowie klasy II E: Aleksandra Goździk, Kaja Stempczyńska i Mateusz Rudnicki, zakwalifikowali się do polskiego finału międzynarodowego konkursu "Młodzież w lasach Europy", który odbędzie się 22 maja 2019 roku w Warszawie, w Auli Kryształowej SGGW.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
Zebrania klasowe
12.05.2019.
Szanowni Rodzice,
16 maja, w czwartek, o godzinie 17.00 zapraszamy na - ostatnie w tym roku - zebranie z wychowawcami klas. 
Pół godziny wcześniej, w sali nr 7 odbędzie się zebranie Rady Rodziców - prosimy o przybycie przewodniczących trójek klasowych.
Wychowawcy, którzy w tym czasie egzaminują maturzystów spotkają się z Państwem w innym terminie, o którym zawiadomią przez system wiadomości w dzienniku elektronicznym lub telefonicznie. Bardzo prosimy o sprawdzanie wiadomości.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 45 z 993

Facebook