I miejsce w konkursie rzeźbiarskim
13.04.2021.
Z dumą informujemy, że Sara Sosnowicz, uczennica klasy 3 E zajęła I miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Rzeźbiarskim im. Stanisława Zagajewskiego. Oprócz nagrody pieniężnej Sara otrzymała także pamiątkowego Pawika - rzeźbę wręczaną laureatom konkursu.
Serdecznie gratulujemy
 
Drugi etap konkursu "Let's learn...phrasal verbs" - lista osób zakwalifikowanych
07.04.2021.
Z przyjemnością informujemy, że  do drugiego etapu konkursu ‘’Let’s learn…phrasal verbs’’ zakwalifikowało się 23 uczniów szkół podstawowych. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, termin testu wiedzy uległ zmianie i przesunięty został na 21 kwietnia 2021 roku. Uczniowie test napiszą w Liceum Ziemi Kujawskiej. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie szkoły oraz  Facebooku.

Lista uczniów zakwalifikowanych do testu:
Czytaj całość
 
Aleksandra Rzadkowolska w finale Olimpiady Filozoficznej
07.04.2021.
Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Rzadkowolska z klasy III F została zakwalifikowana do zawodów centralnych XXXIII Olimpiady Filozoficznej. Zawody odbędą się 17 kwietnia 2021r. Warto przypomnieć, że Aleksandra jest już finalistką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, tytuł zdobyła w ubiegłym roku szkolnym, a pracuje pod opieką pani profesor Romany Wasielewskiej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach centralnych.
 
Juliusz Wasieleski w finale Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
07.04.2021.
Juliusz Wasieleski, uczeń klasy IIIA zakwalifikował się do etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH, w zakresie Matematyki. Opiekunem Julka jest Pani Beata Ostrowska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w finale, w Krakowie.  
 
Życzenia świąteczne
31.03.2021.
 
Olimpiada Wiedzy Historycznej
30.03.2021.
Zofia Sztandera, uczennica kl. III f zakwalifikowała się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Historycznej.
6 marca  2021 roku w Inowrocławiu odbył się etap rejonowy, który składał się z dwóch części testowych.8 czerwca na zamku w Golubiu  odbędzie się etap centralny OWH.
Wyróżnienie w etapie rejonowym OWH uzyskała Julia Barańska z kl. I e.
Opiekunem uczennic jest pan Witold Krzeszewski.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!
 
Wyniki II etapu Olimpiady Wiedzy Technicznej
29.03.2021.
Z radością informujemy, że trójka uczniów naszej szkoły zakwalifikowała się do zawodów finałowych XLVII Olimpiady Wiedzy Technicznej.
Są to:
Szymon Birban z klasy 2 A
Adam Stanowski z klasy 2 A
Juliusz Wasieleski z klasy 3 A.
Opiekunem uczniów jest pan Mariusz Sobczak.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!
 
Próbny egzamin maturalny z matematyki PP
24.03.2021.
Uprzejmie informujemy, że w czwartek,  25 marca 2021 na lekcjach 1-3 odbędzie się próbny egzamin maturalny z matematyki w zakresie podstawowym. Egzamin dotyczy wszystkich klas trzecich i przeprowadzony będzie w trybie zdalnym.
 Pozostałe lekcje odbywają się wg planu.
 
I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
16.03.2021.
I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku serdecznie zaprasza uczniów klas ósmych szkół podstawowych do wzięcia udziału w I Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego pod tytułem ,,Let’s learn… Phrasal verbs’’.Wszystkie szczegóły dotyczące zasad udziału w konkursie są dostępne na stronie internetowej szkoły w zakładce: Konkursy. Zachęcamy do udziału
 
ZEBRANIA Z RODZICAMI
16.03.2021.
Uprzejmie informujemy, ze w najbliższy czwartek, 18 marca 2021 roku o godzinie 17.00, odbędą się ostatnie zebrania z rodzicami klas trzecich. Rodziców bardzo prosimy o obecność. Zebrania odbędą sie tak, jak poprzednio - na platformie Teams. Wchodzą Państwo przez konto ucznia. 
Spotkania z rodzicami uczniów klas pierwszych i drugich mają charakter  "drzwi otwartych" - bardzo prosimy chętnych Rodziców o umawianie się z konkretnymi nauczycielami przez wysłanie wcześniej wiadomości w dzienniku elektronicznym.
 
Olimpiada Wiedzy Biologicznej
16.03.2021.
Z radością informujemy, że uczennica klasy 2G Zuzanna Kałużna zakwalifikowała się do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy Biologicznej, organizowanej przez Wydział Biologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Opiekunem uczennicy jest pani Ewa Bieniek.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 151 - 165 z 1248
lzk


lzk


lzk

Facebook