Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
25.02.2021.
Z przyjemnością informujemy, że Maria Słomska z klasy IIB, Zuzanna Kałużna z klasy IIG i Martyna Kumor z klasy IIG zakwalifikowały się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Opiekunem Marii jest pani Lilianna Iwińska, a opiekunem Zuzanny i Martyny pani Ewa Bieniek.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
LZK ZŁOTĄ SZKOŁĄ W RANKINGU PERSPEKTYW 2021!!!
27.01.2021.
Z ogromną dumą i radościa informujemy, że Liceum Ziemi Kujawskiej otrzymało tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY w rankingu Perspektyw 2021.
Podniesliśmy swoja pozycję we wszystkich kategoriach. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie i ciężka praca zarówno naszych drogich maturzystów, absolwentów rocznika 2020 r., jak i wszystkich nauczycieli.
Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych i zawodowych.

Ranking Ogólnopolski Licea Ogólnokształcące:

LZK - 178 miejsce w Polsce "Złota Szkoła"

Długosz - 274 miejsce "Srebrna Szkoła"
III LO - 365 miejsce "Srebrna Szkoła"

Ranking szkół olimpijskich:

LZK - 66 miejsce


Ranking maturalny licea:

LZK - 204 miejsce

Długosz - 274 miejsce


Ranking liceów województwa kujawsko-pomorskiego:

LZK - 7 miejsce

Długosz - 13 miejsce
III LO - 16 miejsce
II LO - 51 miejsce

 
ZEBRANIA Z RODZICAMI
27.01.2021.
Uprzejmie informujemy, że w czwartek 28 stycznia 2021 roku o godzinie 17.00, odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami. Podobnie, jak poprzednio, spotykamy sie na platformie MS Teams, wchodząc na zebranie przez konto ucznia i dołączając do grupy wychowawczej.
 
Zebranie Rady Rodziców
22.01.2021.
Uprzejmie informujemy, że zebranie Rady Rodziców odbędzie się w czwartek, 28 stycznia 2021 roku o godzinie 16.30 zdalnie, na platformie Teams. Informacja przekazana została przez skrzynkę mailową dziennika elektronicznego. Bardzo prosimy przewodniczących trójek klasowych o sprawdzenie wiadomości.
 
KANGUR MATEMATYCZNY 2021
22.01.2021.
Zapraszamy uczniów do udziału w jubileuszowej, XXX edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur Matematyczny”. W Konkursie przeprowadzanym raz w roku biorą udział dzieci i młodzież z całego świata. Dzięki swojej formie, zasięgowi, poziomowi i wypracowanej randze znalazł stałe miejsce w kalendarzu imprez UNESCO, a od lat patronuje mu Rada Europy. Ogólnopolskim organizatorem Konkursu jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych przy Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, któremu patronuje Wydział Matematyki i Informatyki.
Koszt dla ucznia to 10 zł.

Czytaj całość
 
DEKLARACJE MATURALNE
18.01.2021.
Drodzy maturzyści,
Zbliża się czas podpisania ostatecznej deklaracji maturalnej. Ponieważ sytuacja zmienia się dynamicznie, postanowiliśmy , zachowując wszelkie reguły doby pandemii, umożliwić to Wam w szkole.
Deklaracje podpisują wszyscy – chcemy mieć pewność, że każdy maturzysta wybrał odpowiednie przedmioty maturalne, co potwierdzi własnoręcznym podpisem.
Spotykamy się w grupach po 5 osób wg kolejności w dzienniku, w sali nr 3.
Bardzo prosimy o przestrzeganie terminów spotkań i punktualne przybycie tak, żeby w szkole nie przebywał nikt poza osobami aktualnie podpisującymi deklaracje
 Przed salą, zachowując odpowiedni dystans oczekuje wyłącznie kolejna piątka uczniów. 
Uczniowie przynoszą:
 Własny długopis czarny lub niebieski
 Czerwony długopis i krótką linijkę – OSOBY DOKONUJĄCE ZMIAN W DEKLARACJI!!!
Prosimy o zasłanianie ust i nosa maseczką oraz dezynfekcję rąk po wejściu do szkoły.
Harmonogram:


Czytaj całość
 
KOMUNIKAT DLA MATURZYSTÓW I ABSOLWENTÓW
14.01.2021.
Szanowni maturzyści i absolwenci!
W roku 2021 egzamin maturalny przeprowadzany jest z przedmiotów obowiązkowych oraz dodatkowych i składa się wyłącznie z części pisemnej. Zapisy w deklaracjach wstępnych, dotyczące egzaminów ustnych z języka polskiego i języków obcych nowożytnych są anulowane na mocy prawa.
Zdający nie ma obowiązku przystąpienia do części pisemnej egzaminu maturalnego z jednego przedmiotu dodatkowego. Można poprzestać wyłącznie na zdaniu przedmiotów w zakresie podstawowym.
Wszelkich zmian w deklaracjach maturalnych będzie można dokonywać w najbliższym czasie. Szczegółowy harmonogram pojawi się wkrótce na stronie szkoły.

Czytaj całość
 
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
14.01.2021.
Z przyjemnością informujemy, że Kevin Ejdowski z klasy III F i Oliwia Łukomska z klasy II H zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.
Opiekunem Kevina jest pani Romana Wasielewska, a opiekunem Oliwii pani Kinga Grzywacz. 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
11.01.2021.
Informujemy, ze dwaj nasi uczniowie: Adam Stanowski i Kacper Kaznowski zostali zakwalifikowani do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, który odbędzie się w lutym. 
Opiekunem uczniów jest p. Tatiana Glapiak.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
04.01.2021.
Miło nam poinformować, że JULIUSZ WASIELESKI, uczeń klasy IIIA zakwalifikował się do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w zakresie Matematyki.
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH jest trójstopniową olimpiadą przedmiotową. Życzymy Julkowi sukcesów oraz awansu do etapu centralnego. Etap okręgowy odbędzie się w lutym 2021 roku w Pile. Trzymamy kciuki. Opiekunem ucznia jest p. Beata Ostrowska.
 
Życzenia świąteczne
22.12.2020.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 136 - 150 z 1219
lzk


lzk


lzk

Facebook