XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej
21.04.2017.
Miło nam poinformować, iż Łukasz Wilk z kl. III A uzyskał tytuł laureata XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej, a Julia Radzikowska z kl. II B jest finalistką. 
Czytaj całość
 
LVIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
19.04.2017.
Michał Zaćmiński z kl. III F, uczeń pani profesor Renaty Zielińskiej brał udział w zawodach III stopnia LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym i uzyskał tytuł finalisty. Gratulujemy.
 
Finaliści XLIII Olimpiady Historycznej
19.04.2017.
W dniach 7-10 kwietnia 2017 r.odbył się finał XLIII Olimpiady Historycznej. Na etapie centralnym w Gdańsku LZK reprezentowali: Kacper Bonawenturski i Józef Porosa z klasy IIIF, uczniowie pana profesora Witolda Krzeszewskiego. Obaj uczniowie uzyskali tytuł finalisty i nie muszą martwić się o wynik z egzaminu maturalnego, zdali na 100 %. Gratulujemy.
 
XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej
19.04.2017.
W dniach 8 – 9 kwietnia br. w Domu Technika NOT we Wrocławiu odbyły się zawody III stopnia XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej. Do rywalizacji centralnej zakwalifikowało się 65 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, wśród nich dwoje uczniów LZK: Julia Radzikowska z kl. II B ( jedna z 4 dziewcząt w Polsce) i Łukasz Wilk z kl. III A.
Czytaj całość
 
Finaliści XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
19.04.2017.
Miło nam poinformować, iż troje uczniów LZK uzyskało tytuł finalisty XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Są to: Jakub Korzeniewski z kl. II F, uczeń pani profesor Kingi Grzywacz, Aneta Garlikowska z kl. II A, uczennica pani profesor Romany Wasielewskiej oraz Ada Czerwińska z kl. II E, uczennica pani profesor Magdaleny Kwiatkowskiej. Gratulujemy.
 
Sukcesy recytatorskie Alexandra Pikulskiego
03.04.2017.
28 marca 2017 r. Alexander Pikulski, uczeń klasy I Gimnazjum Dwujęzycznego brał udział w dwóch konkursach recytatorskich. 
Czytaj całość
 
Sukcesy gimnazjalistek w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Hiszpańskiego
29.03.2017.
Trzy uczennice z klasy III Gimnazjum Dwujęzycznego odniosły sukces w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Hiszpańskiego.Tytuł laureata uzyskała Katarzyna Cader, natomiast tytuł finalisty trafił do Aleksandry Goździk oraz Izabeli Nogi.
Czytaj całość
 
Sukcesy gimnazjalistów w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki
17.03.2017.
Miło nam poinformować, iż pięcioro uczniów klasy III Gimnazjum Dwujęzycznego odniosło sukces w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki. Tytuł laureata uzyskały: Zuzanna Jezierska i Julia Rojek, natomiast  tytuł finalisty trafił do Erwina Balceraka, Michała Kamińskiego oraz Krzysztofa Leszka. Opiekunem gimnazjalistów jest pani profesor Halina Wichrowska. Gratulujemy.
 
Sukcesy gimnazjalistek w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego
15.03.2017.
Trzy uczennice z klasy III Gimnazjum Dwujęzycznego odniosły sukces w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego. 
Czytaj całość
 
Finał LX Olimpiady Astronomicznej
15.03.2017.
Adam Gonstal z kl. II B brał udział w zawodach III stopnia LX Olimpiady Astronomicznej przeprowadzonych w dniach 9-12 marca 2017 r. w  Planetarium Śląskim w Chorzowie i uzyskał tytuł finalisty. Gratulujemy sukcesu Adamowi i jego opiekunowi - panu profesorowi Mariuszowi Sobczakowi.
 
X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach
15.03.2017.
8 marca 2017 r. na Wydziale Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbył się II etap X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach. 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 135 z 902