Sukcesy gimnazjalistów w Lidze Zadaniowej
19.04.2016.
Dnia 16 kwietna 2016 roku w Toruniu odbył się finał Konkursu Matematycznego Liga Zadaniowa dla uczniów klas drugich gimnazjum. Wzięło w nim udział 58 najlepszych gimnazjalistów z okręgów: bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego. 
Czytaj całość
 
Z żałobnej karty
18.04.2016.
NON OMNIS MORIAR – 
nie wszystek umrę

Do głębi poruszeni i pełni żalu zawiadamiamy, że 14 kwietnia 2016 r. zmarła 

BOŻENA  UZŁOWSKA

emerytowana nauczycielka i wicedyrektor Liceum Ziemi Kujawskiej
oraz Liceum dla Dorosłych we Włocławku
 
Pogrzeb odbędzie się w dniu 19 kwietnia b.r.  we wtorek  o godz. 13.30 na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku. Msza Św. odprawiona  będzie o godz. 12.30 w Kościele Św. Józefa przy ul. Promiennej.

Rodzinie Zmarłej składamy szczere wyrazy współczucia

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
Pracownicy Szkoły, Młodzież,
Rada Rodziców 
Liceum Ziemi Kujawskiej
 
IX Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim
15.04.2016.
Z wielką przyjemnością informujemy, że w środę, 13 kwietnia odbył się na Wydziale Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy finał IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach. 
Czytaj całość
 
Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie
15.04.2016.
W piątek, 18 marca odbył się w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu finał VI Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pt. „Bezpieczny i przyjazny region”.
Czytaj całość
 
Turniej Wiedzy Pożarniczej
15.04.2016.
W piątek, 8 kwietnia odbyły się w Nadleśnictwie Włocławek przy ul. Łuba 2 eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Natalia Deska z kl. Ia, uczennica prof. Piotra Skibińskiego zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy jeszcze większych sukcesów w kolejnych edycjach.
 
XVI Wojewódzki Konkurs Fizyczny
14.04.2016.
19 marca 2016 r. odbyły się zawody finałowe XVI Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa kujawsko-pomorskiego. Tytuł laureata uzyskali Jakub Waszkiewicz i Wiktor Krużyński z kl. III A, natomiast tytuł finalisty zdobyła Aleksandra Maciąga również z tej klasy. Cała trójka to uczniowie pana profesora Mariusza Sobczaka. Gratulujemy.
 
Finaliści IV Kujawskiego Konkursu Języka Angielskiego
14.04.2016.
Kajetan Jóźwiak i Daria Bugdał z kl. II C, uczniowie pani profesor Ewy Raszkiewicz uzyskali tytuł finalisty IV Kujawskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową oraz IV LO im. K.K. Baczyńskiego z Włocławka.Gratulujemy.
 
Drzwi otwarte w Gimnazjum Dwujęzycznym
13.04.2016.
8 kwietnia 2016r. Gimnazjum Dwujęzyczne przy Liceum Ziemi Kujawskiej zorganizowało Dzień Otwarty, na który zostali zaproszeni uczniowie szóstych klas szkół podstawowych. Przyszłoroczni gimnazjaliści przybyli ze swoimi rodzicami, by zobaczyć, jak wygląda i funkcjonuje szkoła. Spotkali się z dyrekcją szkoły, uczniami klas gimnazjalnych i nauczycielami.
Czytaj całość
 
Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny organizowany przez Wydział MiNI Politechniki Warszawskie
12.04.2016.
Paula Karbowska, Aleksandra Maciąga oraz Jakub Waszkiewicz wszyscy z klasy IIIA - uczniowie Pani prof. Beaty Ostrowskiej  zakwalifikowani do finału XVII edycji konkursu dla uczniów szkół średnich.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Liga Zadaniowa
08.04.2016.
W sobotę, 2 kwietnia odbył się trzeci etap konkursu matematycznego Liga Zadaniowa. Konkurs ten jest organizowany dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum. 
Czytaj całość
 
Ogólnopolski Konkurs Rzeźbiarski im. Stanisława Zagajewskiego
07.04.2016.
W dniu 4 kwietnia w Zbiorach Sztuki Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego. 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 106 - 120 z 806