Zastępstwa
CZWARTEK 17.10.2019
Klasa 1 B i 1 F na wycieczkach
 Pozostałe klasy z wyjatkiem klasy 3 B, 3 C i 3 D – w kinie po 4 lekcjach

Za p. Tatianę Glapiak

2 lekcja – kl. 1 F– klasa na wycieczce
3 lekcja – kl. 1 H –p. Marcin Kaźmirski, sala 110 5 lekcja – kl. 1 H – gr. w kinie
6 lekcja – kl. 2 B – klasa w kinie
7 lekcja – kl. 1 H – gr. w kinie
8 lekcja – kl. 3 B –gr. zwolniona do domu

Za p. Sebastiana Czyżniaka

7 lekcja – kl. 2 F – klasa w kinie
8 lekcja – kl. 1 C – klasa w kinie

Za p. Małgorzatę Włocławską

1 lekcja – kl.3 D – gr. przychodzi na 2 lekcję
2 lekcja – kl. 2 F - gr. w bibliotece
3 lekcja – kl. 1 A – gr. w bibliotece
4 lekcja – kl. 2 B – gr. w bibliotece
6 lekcja – kl. 2 A – klasa w kinie
7 lekcja – kl. 2 C – klasa w kinie
8 lekcja – kl. 3 B – gr. zwolniona do domu

Za p. Magdalenę Józwiak

1 lekcja – kl. 2 B – gr. przychodzi na 2 lekcję
2 lekcja – kl. 1 G – gr. przychodzi na 3 lekcję
3 lekcja – kl. 3 E – p. Anna Wichrowska – cała klasa, sala 211
4 lekcja – kl. 1 B – na wycieczce
5 lekcja – kl. 2 F – klasa w kinie
6 lekcja - kl. 2 D – klasa w kinie
7 lekcja – kl. 1 H – klasa w kinie

Za p. Dariusza Józwiaka

3 lekcja – kl. 1 C i 1 D – p. Dariusz Lewandowski
4 lekcja – kl. 3 B – p. Dariusz Lewandowski
5 lekcja – kl. 1 A – klasa w kinie

Za p. Sebastiana Czyżniaka

7 lekcja – kl. 2 F – klasa w kinie
8 lekcja – kl. 1 C – klasa w kinie

Za p. Edytę Hankowską

5 lekcja – kl. 1 F – klasa na wycieczce
6 lekcja – klasa w kinie
7 lekcja – klasa w kinie

Za p. Piotra Skibińskiego

5 lekcja – kl.1 C – w kinie
7 lekcja – kl. 2 A – w kinie
8 lekcja – kl. 2 B – w kinie

Za p. Urszulę Leszek

3 lekcja – kl. 2 B – p. Mariusz Sobczak – sala 112 (razem z 2 A,)
4 lekcja – kl. 1 G – p. Maciej Jankowski i p. Wojciech Krajewski  sala 210, 209
6 lekcja – kl. 1 F – na wycieczce
7 lekcja – kl. 2 B – w kinie

Za p. Kingę Grzywacz

3 lekcja – kl. 2 A – p. Mariusz Sobczak  sala 112, razem z kl. 2 B
4 lekcja – kl. 3 E  - p. Małgorzata Bisaga ,sala 116
5 lekcja – kl. 3 E – w kinie
6 i 7 lekcja – klasa 3 A – w kinie

Za p. Witolda Krzeszewskiego

3 lekcja – kl. 2E i 2 F – gr. w bibliotece
4 lekcja – kl. 1 H –p. Renata Zielińska (zamiast 7 lekcji w pon.21.10) sala 114
5 lekcja – kl. 1 D – w kinie

Za p. Ewę Raszkiewicz

3 lekcja – kl. 3 A – gr. w bibliotece
4 lekcja – kl. 2 C – p. Agata Barańska – cała klasa, sala 202
5 lekcja – kl. 1 E – w kinie

 

Facebook