Zawody pływackie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
04.12.2017.
W dniu 1 grudnia 2017 na pływalni miejskiej odbyły się Mistrzostwa Włocławka szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu. Reprezentacja naszej szkoły spisała się bardzo dobrze zdobywając łącznie 9 medali. 
Sztafeta kobieca 4x50 m stylem dowolnym w składzie: Stempczyńska Kaja, Jurczykowska Julita, Jurczykowska Olga, Zasada Zuzanna zdobyła złoty medal. Sztafeta męska 4x50m stylem dowolnym w składzie: Zasada Marcin, Balcerzak Erwin, Rejmak Michał, Piotrowski Piotr zdobyła srebrny medal. Pozostałe medale w konkurencjach indywidualnych zdobywali: Stempczyńska Kaja klasa IE 50m stylem klasycznym złoty medal, 100m stylem zmiennym brązowy medal. Jurczykowska Julita klasa IE 50m stylem grzbietowym srebrny medal. Jurczykowska Olga klasa IE 50m stylem grzbietowym brązowy medal. Zasada Zuzanna klasa klasa IC 50m stylem klasycznym brązowy medal. Zasada Marcin klasa klasa IIIB50m stylem motylkowym brązowy medal Rejmak Michał klasa IA 100m stylem zmiennym srebrny medal. Gratulujemy naszym zawodnikom.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Facebook