Ogólnopolski Konkurs Rzeźbiarski im. Stanisława Zagajewskiego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
07.04.2016.
W dniu 4 kwietnia w Zbiorach Sztuki Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego. 
Eliminacje konkursowe, w których uczestniczyło siedmioro naszych uczniów - dwoje z gimnazjum i pięcioro z liceum, miały miejsce w lutym b.r.  Po wypaleniu prac do wystawy zakwalifikowano  sześć wykonanych przez naszych uczniów.  Aż cztery z nich okazały się godnymi laurów: Sara Sosnowicz z kl. I GD zajęła drugie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych, zaś Anna Brzostek z kl. I E - II miejsce, Olga Grzywacz z kl. I A i Szymon Dembicki z kl. II B - wyróżnienia w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy pokonkursowej w Zbiorach Sztuki na ul. Zamczej. 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »