I miejsce dziewcząt w piłce siatkowej w Ćwierćfinale Wojewódzkim!!!! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
04.02.2016.
W dniu 2 lutego 2016 roku w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Lipnie rozegrano Ćwierćfinał Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Piłce Siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: LZK, Zespołu Szkół Chemicznych z Włocławka, Liceum Ogólnokształcące z Lipna i reprezentacja Zespołu Szkół nr. 4 z Nadroża. Mecze rozegrano systemem pucharowym. 
W pierwszym spotkaniu zmierzyły się zespoły Zespołu Szkół Chemicznych i Liceum Ogólnokształcące z Lipna. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść Liceum Ogólnokształcącego z Lipna. W drugim spotkaniu po dwóch stronach siatki stanęły reprezentacje LZK i Zespołu nr. 4 z Nadroża. Po nieco nerwowym początku pierwszego seta, nasze dziewczyny zdecydowanie wygrały to spotkanie 2:0. Następnym spotkaniem był mecz o III miejsce. Reprezentantki Zespołu nr. 4 z Nadroża pokonały po wyrównanym meczu Zespół Szkół Chemicznych. Ostatnim akcentem był mecz finałowy. Nasze reprezentantki przystąpiły do tego spotkania bardzo zmotywowane i skoncentrowane. Drużyna Liceum Ogólnokształcącego z Lipna musiała uznać wyższość naszych siatkarek, które zdecydowanie dominowały na boisku. Wygrana w meczu 2:0 ( 25:11, 25:15) zagwarantowała awans do Półfinałów Wojewódzkich, które przed nami. Szkołę reprezentowały: 
Justyna Gańczak, Izabela Kotlewska, Katarzyna Ciechanowska, Sandra Moszczyńska, Oliwia Ziółkowska, Justyna Krupowicz, Julia Pierowska, Julia Maciejewska wraz z opiekunem - Jolantą Golasińską.
Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »