Sukcesy uczniów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu


OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

Rok szkolny 2016/2017

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko laureata; finalisty

Nauczyciel prowadzący

1.

XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

1. Korzeniewski Jakub, kl. II F – FINALISTA

2. Garlikowska Aneta, kl. II A – FINALISTA

3. Czerwińska Ada, kl. II E – FINALISTA

Kinga Grzywacz

Romana Wasielewska

Magdalena Kwiatkowska

2.

XLIII Olimpiada Historyczna

1. Bonawenturski Kacper, kl. III F – FINALISTA  

2. Porosa Józef, kl. III F – FINALISTA

Witold Krzeszewski

3.

XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej

1. Wilk Łukasz, kl. III A – LAUREAT

2. Radzikowska Julia, kl. II B – FINALISTA

Mariusz Sobczak

4.

LVIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1. Zaćmiński Michał, kl. III F – FINALISTA

Renata Zielińska

5.

XLIII Olimpiada Geograficzna

1. Ciesielska Justyna, kl. I D – LAUREAT

2. Żurawska Natalia, kl. II F – FINALISTA

3. Bąk Kornelia, kl. III B – FINALISTA

Grażyna Martynowicz

6.

LX Olimpiada Astronomiczna

1. Gonstal Adam, kl. II B – FINALISTA

Mariusz Sobczak

7.

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

1. Walczak Justyna, kl. II D – FINALISTA

Lilianna Iwińska


Rok szkolny 2015/2016


LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko laureata; finalisty

Nauczyciel prowadzący

1.

XLV Olimpiada Biologiczna

1. Przybyszewska Werownika, kl. IIID - LAUREAT

2. Rzadkowolski Radosław, kl. IIIC – FINALISTA

3. Joński Jakub, kl. IIIC - FINALISTA

Lilianna Iwińska – kl. III D

Małgorzata Bisaga – kl. III C

2.

XX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

1. Konopka Anna, kl. IIID - FINALISTA

Lilianna Iwińska

3.

XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej

1. Waszkiewicz Jakub, kl. IIIA – LAUREAT

2. Drak Sbahi Jakub, kl. IIA – FINALISTA

3. Chlebosz Adrian, kl. IIA - FINALISTA

Mariusz Sobczak

4.

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

1. Karbowska Julia, kl. ID - FINALISTA

Lilianna Iwińska


Rok szkolny 2014/2015

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko finalisty

Nauczyciel prowadzący

1

Olimpiada Historyczna

Nowak Oliwier, kl .IIIF - LAUREAT

Witold Krzeszewski

2

Olimpiada Astronomiczna Ciuba Paweł, kl. IIIA - LAUREAT - II lokata. Zakwalifikowany do Międzynarodowej Olimpiady w Indonezji.
Mariusz Sobczak

3

Olimpiada Biologiczna 1. Przybyłowski Krystian, kl. IIID - LAUREAT - I lokata. Zakwalifikowany do Międzynarodowej Olimpiady w Danii.
2. Jałoszyński Adam, kl. IIID - LAUREAT - VII lokata.
Lilianna Iwińska

4

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Konopka Anna, kl. IID Lilianna Iwińska

5

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Budny Krzysztof, kl. IIIA Beata Ostrowska

6

Olimpiada Wiedzy Technicznej

1. Wypijewski Paweł, kl. IIIA - LAUREAT
2. Ciuba Paweł, kl. IIIA
3. Jankowski Bartosz, kl. IIIA
4. Waszkiewicz Jakub, kl. IIA
Mariusz Sobczak

7

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

1. Jezierski Szymon, kl. IIIE - LAUREAT - III lokata
2. Wrzecionkowski Jakub, kl. IIE
Kinga Gryzwacz
Romana Wasielewska

8

Olimpiada Teologii Katolickiej

Pałczyńska Aleksandra, kl. IIF Ks. Marcin Topolski

9

Olimpiada Geograficzna

Budny Krzysztof, kl. IIIA Grażyna Martynowicz

10

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

1. Przybyłowski Krystian, kl. IIID
2. Radowski Łukasz, kl. IID
Lilianna Iwińska

 

Rok szkolny 2013/2014

 

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko finalisty

Nauczyciel prowadzący

1

XL Olimpiada Historyczna

1. Sebastian Dybalski, kl .IIIF - LAUREAT
2. Igor Osiński, kl. IIIF

Witold Krzeszewski

2

LV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 1. Michał Przybysz, kl. IIIF
Piotr Skibiński

3

XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 1. Karolina Drabik, kl. IIE
Kinga Grzywacz

4

XXVI Olimpiada Filozoficzna

1. Magdalena Kwiatkowska, kl. IIIE Romana Wasielewska

 

Rok szkolny 2012/2013

 

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko finalisty

Nauczyciel prowadzący

1

XXXVIII Olimpiada Wiedzy Technicznej

1. Anna Maciąga, kl .IIB - LAUREAT
2. Piotr Wawrzyniak, kl. IIIA - LAUREAT
3. Marcin Waszak, kl. IIA - LAUREAT
4. Damian Wójciński, kl. IIIA
5. Krzysztof Lorenc, kl. IIIB
6. Joanna Muszalik, kl. IIIB
7. Paweł Arciszewski, kl. IIB

Mariusz Sobczak

2

V Olimpiada Logistyczna 1. Piotr Konieczny, kl. IIIA
2. Filip Perczyński, kl. IIIA
Mariusz Sobczak
Tatiana Glapiak

3

XI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej 1. Krzysztof Budny, kl. IA
2. Agata Krzywicka, kl. IIB
Beata Ostrowska
Wanda Wilczura

4

XXVI Olimpiada Języka Francuskiego

1. Marta Grześ, kl. IIIC Tatiana Glapiak
5 XXIV Olimpiada Filozoficzna 1. Justyna Bodenszac, kl. IIIF - LAUREAT Kinga Grzywacz


6

XXXIX Olimpiada Historyczna

1. Tomasz Zjawiony, kl. IIE

Witold Krzeszewski
7
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 1. Krystian Przybyłowski, kl. ID Lilianna Iwińska
8 XX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka 1. Sebastian Dybalski, kl. IIF Renata Zielińska

 


Rok szkolny 2011/2012

 

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko finalisty

Nauczyciel prowadzący

1

XXXVIII Olimpiada Wiedzy Technicznej

1. Przemysław Urbański, kl .IIIB - LAUREAT
2. Artur Błaszczyk, kl. IIIF - LAUREAT
3. Arkadiusz Łukasiak, kl. IIIB - LAUREAT
4. Adam Deskiewicz, kl. IIIA - LAUREAT
5. Piotr Wawrzyniak, kl. IIA
6. Krzysztof Lorenc, kl. IIB
7. Piotr Konieczny, kl. IIA
8. Marcin Frankowski, kl. IIIA
9. Mateusz Wolf, kl. IIIA
10. Filip Perczyński, kl. IIA
11. Przemysław Wnukowski, kl. IIIA
12. Igor Kobus, kl. IIIB
13. Damian Wójciński, kl. IIA
14. Mateusz Gańczak, kl. IIIB

Mariusz Sobczak

2

XXXVIII Olimpiada Historyczna 1. Joanna Kwiatkowska, kl. III F - LAUREAT
2. Kamil Kołata, kl. II F
3. Kacper Gwardecki, kl. II F - LAUREAT
Witold Krzeszewski

3

XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 1. Anna Głodkowska, kl. IIIE Kinga Grzywacz

4

XXV Olimpiada Języka Francuskiego

1. Marta Grześ, kl. IIC Tatiana Glapiak
5 LII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 1. Filip Ruciński, kl. IIIE Renata Zielińska


6

XLI Olimpiada Biologiczna

1. Radosław Rogacki, kl. IIIC

Lilianna Iwińska
7
XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 1. Mateusz Juchniewicz, kl. IID Lilianna Iwińska


Rok szkolny 2010/2011

 

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko finalisty

Nauczyciel prowadzący

1

XXXVII Olimpiada Wiedzy Technicznej

1. Maciej Kędroń, kl .IIIA - LAUREAT
2. Krzysztof Nowak, kl. IIIA - LAUREAT

Mariusz Sobczak

2

XVIII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka 1. Mariusz Braszkiewicz, kl. IIIF - LAUREAT Renata Zielińska

3

LX Olimpiada Fizyczna 1. Adam Matusiak, kl. IIIA Mariusz Sobczak

4

LII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1. Mariusz Braszkiewicz, kl. IIIF
2. Piotr Wałęsa, kl. IIIF
Renata Zielińska
5 XXXIV Olimpiada Języka Francuskiego 1. Marta Grześ, kl. IC Tatiana Glapiak


6

XXXVII Olimpiada Historyczna

1. Filip Ruciński, kl. IIE

Witold Krzeszewski
7
XXI Olimpiada Teologii Katolickiej 1. Agnieszka Szmajda, kl. IIB Ks. Tomasz Król



Rok szkolny 2009/2010

 

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko finalisty

Nauczyciel prowadzący

1

51 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1. Adrian Pokrywczyński, kl .III.F
2. Mariusz Braszkiewicz, kl. II.F
3. Piotr Wałęsa, kl.II.F

Piotr Skibiński
Renata Zielińska
Renata Zielińska

2

40 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 1. Paweł Łowicki, kl. II. F
2. Izabela Rutkowska, kl. II. E
Romana Wasielewska
Magdalena Kwiatkowska

3

17 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

1. Mariusz Braszkiewicz, kl. II.F Renata Zielińska

4

56 Olimpiada Chemiczna 1. Tomasz Dobiecki, kl. III.C (laureat) Małgorzata Pilichowska
5 34 Olimpiada Artystyczna 1. Barbara Grela, kl. II.E Edyta Hankowska-Czerwińska


6

36 Olimpiada Wiedzy Technicznej

1. Wojciech Urbański, kl. III.A (laureat - I miejsce w Polsce)
2. Ariel Chlaściak, kl. III.A
3. Przemysław Hejman, kl. III.B
4. Christopher Regliński, kl. III.A

Mariusz Sobczak
7
61 Olimpiada Matematyczna 1. Paulina Konojacka, kl. III.A Wanda Wilczura
8
25 Olimpiada Ekologiczna 1.Radosław Rogacki, kl. I. C Lilianna Iwińska

 

 


Rok szkolny 2008/2009

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko finalisty

Nauczyciel prowadzący

1

Olimpiada Geograficzna

Barcz Mariusz (IIIB)
Grażyna Martynowicz

2

Olimpiada Biologiczna Bachorski Witold (IIID) Irena Dorsz

3

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Nalewajski Mateusz (IIIA) Mariusz Sobczak

4

Olimpiada Wiedzy Technicznej Sałacka Monika (IIIA) Mariusz Sobczak
5 Olimpiada Wiedzy Technicznej Urbański Wojciech (IIA) Mariusz Sobczak
6
Olimpiada Wiedzy Technicznej Wojciechowski Jakub (IIIA) laureat Mariusz Sobczak
7
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Braszkiewicz Mariusz (IF) Renata Zielińska
8
Olimpiada Filozoficzna
Łowicki Paweł (IF) Romana Wasielewska
9 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Korecka Katarzyna (ID) Lilianna Iwińska
10 Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości
Adamczyk Maciej (IIIF) - wyróżnienie specjalne
Tatiana Glapiak
11
Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości Konopczyński Konrad (IIIA)
Tatiana Glapiak
12
Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości Bińkowski Patryk (IIIB)
Tatiana Glapiak

 

Rok szkolny 2007/2008

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko finalisty

Nauczyciel prowadzący

1

Olimpiada Geograficzna

Obrzeżgiewicz Dawid Grażyna Martynowicz

2

Olimpiada Nautologiczna Obrzeżgiewicz Dawid Grażyna Martynowicz

3

Olimpiada Teologii Katolickiej

Szyling Jakub ks. Robert Gruziel

4

Olimpiada Wiedzy Technicznej Sałacka Monika Mariusz Sobczak

5

Olimpiada Wiedzy Technicznej Wawrzyniak Tomasz Mariusz Sobczak

Rok szkolny 2006/2007

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko finalisty

Nauczyciel prowadzący

1

Olimpiada Geograficzna

Obrzeżgiewicz Dawid (IIf) Grażyna Martynowicz

2

Olimpiada Astronomiczna Szczęsny Jakub (IIId) Mariusz Sobczak

3

Olimpiada Wiedzy Teologicznej

Szyling Jakub (Ic) ks. Robert Gruziel

4

Olimpiada Ekologiczna Szczęsny Jakub (IIId) Irena Dorsz

Rok szkolny 2005/2006

LP

Nazwa Olimpiady

Nazwisko finalisty

Nauczyciel prowadzący

1

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Małgorzata Maciejewska (IIe) Romana Wasielewska

2

Olimpiada Fizyczna Karol Wędołowski (IIIa) Mariusz Sobczak

3

Olimpiada Astronomiczna Karol Wędołowski (IIIa) Mariusz Sobczak

4

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Marek Maciaszek (IIa) Mariusz Sobczak

5

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Marietta Buszka (IIIg) Jan Korcz

6

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Ewelina Kamińska (IIg) Jan Korcz

7

Olimpiada Wiedzy Teologicznej

Marek Maciaszek (IIa) Ks. Krzysztof Graczyk

8

Olimpiada Wiedzy Teologicznej

Jakub Kostrzewski (IIc) Ks. Krzysztof Graczyk

9

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Dawid Czerwiński (IIId) Krystyna Łukaszewska


KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Rok szkolny 2006/2007

1. Konkurs Chemiczny im. prof.A.Swinarskiego
Kozikowski Mieszko III d - finalista
Opiekun: Joannna Kozicka

2. Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Maciaszek Marek IIIa laureat
Seroczynski Krzysztof IIIa laureat
Kwiatkowski Piotr IIIa finalista
Krysinski Adrian IIIa finalista
Kamińska Joanna IIa finalistka

Opiekun: Mariusz Sobczak

3. Konkurs Matematyczny im. prof. Stefana Banacha
III miejsce w zawodach zespołowych:
Konieczny Paweł Ia
Ciesielski Jakub IIa
Gontarek Paweł Ia

Opiekun: Beata Ostrowska

4. Wojewódzki Konkurs na Referat z zakresu Astronomii i Astronautyki
Maciaszek Marek IIIa VI miejsce
Opiekun: Mariusz Sobczak

5. Turniej Młodych Fizyków
finaliści w języku angielskim (IV miejsce):
Sałacka Monika Ia
Nalewajski Mateusz Ia
Wawrzyniak Tomasz Ib
Kwiatkowski Piotr IIIa
Krysinski Adrian IIIa

Opiekun: Mariusz Sobczak

6. Kujawsko-Pomomorskie Zawody Matematyczne im. M.Rejewskiego
finaliści:
Gontarek Paweł Ia
Sałacka Monika Ia
Konieczny Paweł Ia (wyróżnienie)
Samolińska Anna Ib
Kaźmierczak Magdalena Ib
Stuczyński Paweł IIa
Widawski Artur IIb
Urbańska Agnieszka IIb

Opiekun: Beata Ostrowska i Wanda Wilczura

7. „Puszkiniana 2007”
Krawczenko Julia IIe laureatka - V miejsce
Opiekun: Janina Szymańska

8. Ogólnopolski Konkurs dla dzieci i młodzieży szkolnej „W Polsce bije serce świata - a czy twoje serce bije dla Polski?”
Cegielska Sandra Ic nagroda
Gerba Karolina Id nagroda
Szeroczyński Paweł Id nagroda
Gęsicka Dominika Ic wyróżnienie

Opiekun: Małgorzata Biernacka

9. Ogólnopolski Konkurs Literacki „Moja Ojczyzna wobec procesów globalizacyjnych”
Chwiałkowska Paulina Id
Gerba Karolina Id
Jarębska Paulina Ic
Witczak Sylwia Id

Opiekun: Małgorzata Biernacka

10. Ogólnopolski Konkurs „Indeks wcześniej”
Maciaszek Marek IIIa laureat
Kowalski Maciej IIIa laureat

Opiekun: Mariusz Sobczak

11. Ogólnopolski Konkurs Poezji K.K. Baczyńskiego
Samolińska Anna Ib II miejsce
Opiekun: Kinga Grzywacz

12. Wojewódzki Konkurs Młodych Twórców
Szeroczyński Paweł Id II miejsce
Cegielska Anna Ic wyróżnienie

Opiekun: Małgorzata Biernacka