Zajęcia pozalekcyjne 2017/2018


Lp. 

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Termin zajęć

Sala

Język polski

1.  

Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego

Romana Wasielewska

poniedziałek 13.30 – 14.15

2

2.  

Zajęcia przygotowujące do testu gimnazjalnego

Romana Wasielewska

wtorek 14.20 – 15.05

2

3.  

Kółko polonistyczne dla kl. I F

Romana Wasielewska

wtorek 13.30 – 14.15

2

4.  

Kółko polonistyczne dla kl. II F

Romana Wasielewska

środa 13.30 – 14.15

2

5.  

Koło polonistyczne

Kinga Grzywacz

środa 8.00 – 8.45

102

6.  

Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego na poziomie podstawowym

Magdalena Kwiatkowska

środa – 14.20 – 15.05

 

3

7.  

Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego na poziomie rozszerzonym

Magdalena Kwiatkowska

piątek – 8.00 – 8.45

3

8.  

Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego dla uczniów klas III C i III D

Marcin Kaźmirski

poniedziałek 14.20 – 15.05

112

Matematyka

9.  

Kółko matematyczne dla klasy III gimnazjum

Beata Ostrowska

czwartek 8.00 – 8.45

204

10.  

Kółko matematyczne dla klasy I A

Beata Ostrowska

poniedziałek  8.00 – 8.45

204

11.  

Zajęcia dodatkowe dla maturzystów – kl. III A

Beata Ostrowska

wtorek 13.30 – 14.15

204

12.  

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym

Urszula Leszek

wtorek 13.30 – 14.15

201

13.  

Zajęcia przygotowujące do konkursów matematycznych dla gimnazjalistów

Urszula Leszek

wtorek 8.00 – 8.45

201

14.  

Zajęcia przygotowujące do matury – kl. III F

Joanna Wędołowska

wtorek 13.30 – 14.15

115

15.  

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy I E

Joanna Wędołowska

poniedziałek 13.30 – 14.15

115

16.  

Kółko matematyczne dla uczniów klas I B, I E, II A

Joanna Wędołowska

wtorek 14.20 – 15.05

115

17.  

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki dla uczniów klas III C i III D

Anna Górecka-Ocibska

III C - środa 8.00 – 8.45

III D - czwartek 13.30 – 14.15

104

18.  

Konsultacje indywidualne dla uczniów klas III C

i III D

Anna Górecka-Ocibska

III C - wtorek 8.00 – 8.45

III D – środa – 11.45 – 12.30

104

Języki obce

19.  

Koło j. angielskiego dla gimnazjalistów

Ewa Raszkiewicz

czwartek 14.15 – 15.00

7

20.  

Kółko j. angielskiego dla gimnazjalistów

Magdalena Józwiak                              

czwartek 14.15 – 15.00

211

21.  

Zajęcia przygotowujące do matury z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym dla uczniów kl. III F

Anna Wichrowska

czwartek 14.20 – 15.05

213

22.  

Zajęcia przygotowujące do matury z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym dla uczniów kl. III D

Anna Wichrowska

piątek 12.30 – 13.15

 

213

23.  

Koło z j. angielskiego dla maturzystów

Agata Barańska

piątek 8.00 – 8.45

202

24.  

Koło z j. niemieckiego dla gimnazjalistów

Anna Cyrn

piątek 7.15 – 8.00

4

25.  

Koło z j. niemieckiego dla maturzystów

Anna Cyrn

wtorek 7.15 – 8.00

4

26.  

Koło j.francuskiego

Tatiana Glapiak

piątek 14.30 – 15.15

114

27.  

Zajęcia przygotowujące do matury z j. hiszpańskiego

Małgorzata Włocławska-Rygielska

czwartek 7.20 – 8.00

M3

Fizyka

28.  

Koło przygotowujące do Olimpiady Wiedzy Technicznej

Mariusz Sobczak                                   

środa – 14.15 – 15.05

czwartek – 14.15 – 15.05

110

Historia

29.  

Koło historyczne – kl. III F

Witold Krzeszewski

wtorek 14.15 – 15.00

czwartek 8.00 – 8.45

M1

WOS

30.  

Koło WOS

Piotr Skibiński

poniedziałek 14.20 – 15.05

14

31.  

Zajęcia przygotowujące do matury z WOS

Renata Zielińska

środa 14.15 – 15.05

15

32.  

Kółko z WOS-u

Renata Zielińska

wtorek 14.15 – 15.05

15

Biologia

33.  

Zajęcia przygotowujące do matury z biologii – kl. III C

Lilianna Iwińska

czwartek 14.20 – 15.05

206

34.  

Zajęcia przygotowujące do matury z biologii – kl. III D

Lilianna Iwińska

czwartek 8.00 – 8.45

206

35.  

Kółko biologiczne

Lilianna Iwińska

poniedziałek 14.20 – 15.05

piątek 14.20 – 15.05

206

36.  

Zajęcia dodatkowe z biologii – kl. I E

Małgorzata Bisaga

środa 13.20 – 14.15

116

Chemia

37.  

Zajęcia przygotowujące do matury z chemii dla

kl. III C

Joanna Kozicka                                       

czwartek 8.00 – 8.45

111

38.  

Zajęcia przygotowujące do matury z chemii dla

kl. III D

Joanna Kozicka                                       

piątek 13.30 – 14.15

111

39.  

Zajęcia rozwijające z chemii dla kl. II C

Agnieszka Kamińska

czwartek 13.30 – 14.15

111

Geografia

40.  

Zajęcia przygotowujące do matury z geografii

Grażyna Martynowicz 

czwartek 8.00 – 8.45

212

41.  

Zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego dla gimnazjalistów

Grażyna Martynowicz   

wtorek 8.00 – 8.45

212

 

Informatyka

42.  

Zajęcia przygotowujące do matury z informatyki dla uczniów klas III A i III B

Maciej Jankowski

wtorek 7.15 – 8.00

210

Wych. fizyczne

43.  

SKS piłka siatkowa chłopców

Dariusz Józwiak                                   

czwartek 15.06 – 16.00

s.gimn.

44.  

SKS piłka siatkowa dziewcząt

Jolanta Golasińska

poniedziałek 15.20 – 15.55

środa 14.20 – 15.05

s.gimn.

45.  

SKS piłka koszykowa dziewcząt

Danuta Stokwisz                                

wtorek 15.05 – 15.50

s.gimn.