GODZINY PRZEZNACZONE NA ROZMOWY Z RODZICAMI

 

  Rok szkolny 2016/2017


  1. ks. Adamczyk Sebastian poniedziałek 11.45 – 12.30
  2. Bisaga Małgorzata piątek 10.50 – 11.35
  3. Cyrn Anna piątek 8.55 – 9.40 
  4. Czarnecka Agnieszka po uzgodnieniu z nauczycielem
  5. Czyżniak Sebastian wtorek 8.55 – 9.40
  6. Glapiak Tatiana czwartek 10.50 – 11.35
  7. Golasińska Jolanta poniedziałek 13.30 – 14.15
  8. Gołembiewski Piotr środa 10.50 – 11.35
  9. Górecka-Ocibska Anna wtorek 12.40 – 13.25
  10. Grzywacz Kinga środa 12.40 – 13.25
  11. Hankowska-Czerwińska Edyta środa 10.50 – 11.35
  12. Iwińska Lilianna czwartek 8.55 – 9.40
  13. Jankowski Maciej poniedziałek 10.50 – 11.35
  14. Józwiak Magdalena poniedziałek 13.30 – 14.15
  15. Józwiak Dariusz wtorek 12.40 – 13.25
  16. Kamińska Agnieszka czwartek 13.30 – 14.15
  17. Kaźmirski Marcin wtorek 9.50 – 10.35
  18. Kozicka Joanna wtorek 8.00 – 8.45
  19. Krajewski Wojciech wtorek 15.05 – 15.30
  20. Krauze Elżbieta 1 i 3 piątek m-ca 15.05 – 15.50
  21. Krzeszewski Witold poniedziałek 10.50 – 11.35
  22. Kwiatkowska Magdalena poniedziałek 13.30 – 14.15
  23. Leszczyńska Maja piątek 9.50 – 10.35
  24. Leszek Urszula czwartek 8.00 – 8.45
  25. Lewandowski Dariusz czwartek 12.40 – 13.25
  26. Martynowicz Grażyna środa 9.50 – 10.35
  27. Nieznańska Elizawieta czwartek 11.45 – 12.30
  28. Ostrowska Beata czwartek 11.45 – 12.30
  29. Raszkiewicz Ewa wtorek 11.45 – 12.30
  30. Skibiński Piotr czwartek 11.45 – 12.30
  31. Słomczewska Edyta czwartek 10.50 – 11.35
  32. Sobczak Mariusz wtorek 10.50 – 11.35
  33. Stokwisz Danuta czwartek 9.50 – 10.35
  34. Trzmiel Lidia wtorek 8.55 – 9.40
  35. Wasielewska Romana poniedziałek 10.50 – 11.35
  36. Wesołowska-Anderson Alicja piątek 8.55 – 9.40
  37. Wędołowska Joanna środa 8.00 – 8.45
  38. Wichrowska Anna wtorek 9.50 – 10.35
  39. Wichrowska Halina środa 15.10 – 15.45
  40. Wilczura Wanda wtorek 9.00 – 9.40 
  41. Włocławska-Rygielska Małgorzata poniedziałek 9.50 – 10.35
  42. Zasada Jacek po uzgodnieniu z nauczycielem
  43. Zielińska Renata czwartek 9.50 – 10.35