LZK Złotą Szkołą w rankingu czasopisma Perspektywy! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
12.03.2023.
Z ogromną radością informujemy, że wyniki maturalne naszych uczniów pozwoliły w tym roku na otrzymanie prestiżowego tytułu ZŁOTEJ SZKOŁY Rankingu czasopisma Perspektywy. Po raz kolejny jesteśmy najwyżej uplasowaną szkołą licealną we Włocławku. 
W rankingu liceów ogólnokształcących zajęliśmy 146 miejsce w Polsce (wyżej o 68 pozycji od zeszłego roku).
W rankingu olimpijskim zajęliśmy 104 miejsce (6 miejsc wyżej niż rok temu) i jesteśmy jedyną sklasyfikowaną w nim włocławską szkołą.
Ranking maturalny to miejsce 144 (84 miejsca wyżej niż rok temu).
W dniu 26 stycznia 2023 roku dyrektor LZK, pani Małgorzata Bisaga odebrała w  w Bydgoszczy z rąk Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty pana Marka Gralika pamiątkową statuetkę za zajęcie wysokiego miejsca w Rankingu czasopisma "Perspektywy" 2023. W uroczystości wzięli udział dyrektorzy siedmiu najlepszych szkół licealnych w województwie oraz dyrektorzy  najlepszych techników (w tym dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku - gratulujemy!)
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i nauczycielom. Dziękujemy Rodzicom za wspieranie młodzieży w trudnej drodze do matury i pomoc w rozwijaniu ich pasji.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
lzk


lzk


lzk

Facebook