Godziny konsultacji Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
18.09.2022.

GODZINY PRZEZNACZONE NA KONSULTACJE 
Z RODZICAMI I UCZNIAMI
Rok szk. 2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię

Realizowane zajęcia

Dzień

Godzina

1.  

Barańska Agata

j. angielski

wtorek

13.20-14.20

2.  

Bieniek Ewa

biologia

wtorek

14.10-15.10

3.  

Bisaga Małgorzata

biologia

czwartek

14.00-15.00

4.  

Czyżniak Sebastian

religia

czwartek

15.00-16.00

5.  

Dobrosielska Martyna

w-f

poniedziałek

14.10-15.10

6.  

Drzewiecka Joanna

pedagog

poniedziałek

15.00-16.00

7.  

Glapiak Tatiana

j. francuski, PP

środa

15.00-16.00

8.  

Golasińska Jolanta

w-f

wtorek

15.00-16.00

9.  

Gołembiewska Joanna

j. angielski

środa

13.20-14.20

10.  

Górecka-Ocibska Anna

matematyka

wtorek

12.25-13.25

11.  

Grzywacz Kinga

j. polski

czwartek

13.30-14.30

12.  

Hanichet Beata

j. hiszpański

poniedziałek

15.00-16.00

13.  

Hankowska-Czerwińska Edyta

plastyka, EDB

wtorek

14.00-15.00

14.  

Jankowska Beata

matematyka

środa

15.00-16.00

15.  

Jankowski Maciej

informatyka

poniedziałek

13.20-14.20

16.  

Józwiak Magdalena

j. angielski

wtorek

12.25-13.25

17.  

Józwiak Dariusz

w-f

środa

13.20-14.20

18.  

Kamińska Agnieszka

chemia

czwartek co 2 tyg

15.05-16.05

19.  

Karpińska Agnieszka

chemia

poniedziałek

13.20-14.20

20.  

Kaźmirski Marcin

j. polski

wtorek

13.20-14.20

21.  

Klimek Jadwiga

biologia

wtorek

15.00-16.00

22.  

Kozicka Joanna

chemia

czwartek

13.20-14.20

23.  

Krajewska Marlena

biblioteka

poniedziałek

14.00-15.00

24.  

Krajewski Wojciech

informatyka

poniedziałek

13.20-14.20

25.  

Krauze Elżbieta

j. polski

pon. co 2 tyg.

15.00-16.00

26.  

Krzeszewski Witold

historia

czwartek

14.00-15.00

27.  

Leszczyńska Maja

pedagog specjalny

środa co 2 tyg.

13.30-14.30

28.  

Leszek Urszula

matematyka

poniedziałek

13.20-14.20

29.  

Lewandowska Katarzyna

religia –poza szk.

punkt katech.

piątek

17.00-18.00

30.  

Lewandowski Dariusz

w-f

środa

14.10-15.10

31.  

Martynowicz Grażyna

geografia

czwartek

14.10-15.10

32.  

Matusiak Grzegorz

fizyka

czwartek

14.10-15.10

33.  

Nieznańska Elizawieta

j. rosyjski

wtorek co 2 tyg

15.00-16.00

34.  

Orzażewska Jolanta

biologia

pon. co 2 tyg.

14.10-15.10

35.  

Pilarski Paweł

j. polski

czwartek

14.10-15.10

36.  

Raszkiewicz Ewa

j. angielski

piątek

13.20-14.20

37.  

Renda Beata

matematyka

poniedziałek

15.00-16.00

38.  

Skibiński Piotr

historia, HIT

wtorek

13.20-14.20

39.  

Sławianowska Joanna

biblioteka

wtorek

14.30-15.30

40.  

Słomczewska Edyta

j. angielski

wtorek

14.10- 15.10

41.  

Sobczak Mariusz

fizyka

poniedziałek

15.00-16.00

42.  

Stocki Piotr

chór

poniedziałek

14.00-15.00

43.  

Wasielewska Romana

j. polski

poniedziałek

13.20-14.20

44.  

Waśkiewicz Anna

j. niemiecki

czwartek

14.00-15.10

45.  

Wędołowska Joanna

matematyka

wtorek

12.30-13.30

46.  

Wichrowska Anna

j. angielski

czwartek

13.20-14.20

47.  

Włocławska-Rygielska Małgorzata

j. hiszpański

poniedziałek

12.30-13.30

48.  

Wojciechowska Wioletta

terapia sensor. SP 22

poniedziałek co 2 tyg.

14.30-15.30

49.  

ks. Wolny Piotr

religia

poniedziałek

14.10-15.10

50.  

Wyszyńska Milena

psycholog

czwartek

15.00-16.00

51.  

Zielińska Renata

historia, HIT

czwartek

14.10-15.10


 
lzk


lzk


lzk

Facebook