STANISŁAW KOŁODZIEJCZAK Z LZK WŚRÓD NAJLEPSZYCH STYPENDYSTÓW MARSZAŁKA Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
15.06.2022.
Z ogromną dumą przedstawiamy jednego z najlepszych stypendystów marszałka województwa kujawsko-pomorskiego "Humaniści na start", zaproszonych na galę wręczania stypendiów do Torunia:  Stanisława Kołodziejczaka z klasy 1 E Liceum Ziemi Kujawskiej. 
Podczas uroczystości z najlepszymi stypendystami spotkali się marszałek Piotr Całbecki, przewodnicząca sejmiku województwa Elżbieta Piniewska i członek zarządu województwa Sławomir Kopyść.
Przypomnijmy, że nasza szkoła może poszczycić się największą liczbą stypendystów - jest to aż 21 uczniów w tym roku szkolnym!O wsparcie mogli się ubiegać uczniowie dwóch ostatnich klas szkół podstawowych i liceów, którzy uzyskali dobre oceny w zakresie nauk humanistycznych oraz osiągnęli sukcesy w konkursach przedmiotowych i olimpiadach. Stypendia przyznawane są na 10 miesięcy, a maksymalna łączna kwota wsparcia to 4 tys. zł, czyli 400 zł miesięcznie. Wysokość stypendium zależy od pozycji ucznia na liście rankingowej oraz rodzaju szkoły, do której uczęszcza. Spośród 400 stypendystów programu, 335 to licealiści, a 65 to uczniowie podstawówek.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
lzk


lzk


lzk

Facebook