OGROMNY SUKCES LZK W OLIMPIADZIE "ZWOLNIENI Z TEORII"! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
21.05.2022.
Jesteśmy dumni, że w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii zajęliśmy1 miejsce w województwie Kujawsko- Pomorskim, wysokie 8 miejsce w Polsce i jesteśmy jedyną szkołą z województwa wyróżnioną w Rankingu! Gratulujemy naszym uczniom zaangażowanym w projekty, ten sukces to ich zasługa!
 W finale ostatecznie walczyło pięć naszych projektów: ANGELstore, MediCare, tALLk, Wastelow(e) i Włappka. O dwóch zespołach, zdobywcach Srebrnych Wilków: ANGELstore i Wastelow(e) napiszemy w osobnych postach. Jeżeli ktoś myśli, że LZK to tylko nauka - jest w wielkim błędzie! Co roku kilkanaście zespołów projektowych pod opieką p. Tatiany Glapiak, nauczycielki przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce uczy się, jak zrobić coś ważnego dla innych, mogąc jednocześnie czerpać z tego zyski i przyjemność. Czy tego właśnie nie oczekujemy od swojej pracy w przyszłości? Nasza szkoła uczy w ten sposób zaradności i wychowuje ludzi przedsiębiorczych, wiedzących czego oczekują od życia i umiejących pracować w grupie. LZK to nauka, ale też umiejętności. Pamiętaj o tym Ósmoklasisto wybierając Swoje liceum!

 „Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to nowa forma wyróżniania szkół, w której wyznacznikiem są kompetencje przyszłości. Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w praktycznej olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Otwartość na innowacyjne podejście do edukacji i wsparcie uczniów w rozwoju kompetencji przyszłości to cechy, które charakteryzują wyróżnione placówki”(cytat ze strony facebook Zwolnieni z Teorii).
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
lzk


lzk


lzk

Facebook