KANGUR MATEMATYCZNY 2021 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
22.01.2021.
Zapraszamy uczniów do udziału w jubileuszowej, XXX edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur Matematyczny”. W Konkursie przeprowadzanym raz w roku biorą udział dzieci i młodzież z całego świata. Dzięki swojej formie, zasięgowi, poziomowi i wypracowanej randze znalazł stałe miejsce w kalendarzu imprez UNESCO, a od lat patronuje mu Rada Europy. Ogólnopolskim organizatorem Konkursu jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych przy Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, któremu patronuje Wydział Matematyki i Informatyki.
Koszt dla ucznia to 10 zł.

W tym roku szkolnym nie będą tworzone listy przez nauczycieli matematyki, dokonanie opłaty jest równoważne ze zgłoszeniem ucznia do konkursu.
Pieniądze do 8.02.2021 proszę wpłacać na konto:

Rada Rodziców I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
 ul. Mickiewicza 6
Santander Bank Polska S.A. O/Włocławek
91 1090 2590 0000 0001 3070 8769

W tytule proszę napisać KANGUR2021 imię i nazwisko ucznia oraz klase do której uczęszcza np.: KANGUR2021 Jan Kowalski 2b.
Ponadto potwierdzenie wpłaty proszę przesłać na konto: kangur2021lzk@gmail.com

Każdy uczeń biorący udział w konkursie powinien dostarczyć do szkoły oświadczenie podpisane przez rodzica/prawnego opiekuna dotyczące udziału w konkursie i przetwarzania danych osobowych.
Każdy uczeń, który dokonał wpłaty, otrzymuje prezent: jeden z wariantów układanki przestrzennej w postaci breloczka
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
lzk


lzk


lzk

Facebook