JAKUB JĘDRZEJCZAK NAJLEPSZYM MATURZYSTĄ W POLSCE!!! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
23.09.2019.
W dniu 20 września 2019 roku w w Gdyni odbyła się uroczysta gala 25 najlepszych maturzystów w Polce, wybranych spośród 247 230 zdających w VI edycji Ogólnopolskiego Projektu "Matura na 100 procent". przedsięwzięcia realizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną i Fundację Zawsze Warto. W grupie laureatów znalazł się absolwent klasy społeczno - prawnej, Jakub Jędrzejczak. Dopiero podczas uroczystości dowiedzieliśmy się, że to właśnie Kuba, wraz z absolwentem GiLA w Toruniu uzyskali ex aequo najwyższy wynik w Polsce i otrzymają stypendia Fundacji.

W gali Jakubowi towarzyszyli rodzice i dyrektor szkoły, pani Małgorzata Bisaga.
Serdecznie gratulujemy Jakubowi i życzymy dalszych, naukowych sukcesów.
Ogromne podziękowania składamy na ręce wszystkich nauczycieli, a zwłaszcza pani Romany Wasielewskiej (język polski), Pani Renaty Zielińskiej (wiedza o społeczeństwie), pana Witolda Krzeszewskiego (historia) - opiekunów olimpiad oraz pani Anny Góreckiej - Ocibskiej (matematyka) i pani Magdaleny Józwiak (język angielski).
Przypomnijmy, że w roku 2015 w gronie laureatów projektu znalazła się również nasza absolwentka - Karolina Drabik. Do tej pory uczniowie naszego liceum są jedynymi laureatami z Włocławka.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Facebook